Tom Hooghuis

Tom Hooghuis

Directeur
Jasmijn Valkenburg

Jasmijn Valkenburg

leerkracht groep 1/2A & Bouwcoördinator
Suzanne Vlak

Suzanne Vlak

Leerkracht groep 1/2B
Joanneke van Ginkel

Joanneke van Ginkel

Leerkracht groep 1/2C
Stephanie Groeneveld - Erkelens

Stephanie Groeneveld - Erkelens

Leerkracht groep 1/2D & leerkrachtondersteuner
Desiree Kerkhoff

Desiree Kerkhoff

leerkracht groep 1/2D
Fabiënne Bosch

Fabiënne Bosch

Leerkracht groep 3A
Joyce Stokhof

Joyce Stokhof

Leerkracht groep 3B
Cindy Versteegh

Cindy Versteegh

Leerkracht groep 3B & Vertrouwenspersoon
Daniëlle Nethe

Daniëlle Nethe

Leerkracht groep 4 & Respectcoördinator
Monique Redegeld

Monique Redegeld

leerkracht groep 4
Anne Zondag

Anne Zondag

Leerkracht groep 5A & ICT coördinator
Anneke Tönjes

Anneke Tönjes

Leerkracht groep 5A en 5B
Shanna Klijn

Shanna Klijn

Leerkracht groep 5B & Bouwcoördinator
Debby van Beek

Debby van Beek

Leerkracht groep 6A en Plusklas
Miriam van der Linden

Miriam van der Linden

Leerkracht groep 6A
Kady Hoogenboom

Kady Hoogenboom

Leerkracht groep 6A
Ellen Bodewes

Ellen Bodewes

Leerkracht groep 6B & Bouwcoördinator
Sandrine Berrez

Sandrine Berrez

Leerkracht groep 7
Please specify image url

Chantal van den Burg

Leerkracht groep 7
Linda Fokker

Linda Fokker

Leerkracht groep 8A
Caroline van den Ende

Caroline van den Ende

Leerkracht groep 8A & Groep 8B
Nico van Leeuwen

Nico van Leeuwen

Leerkracht groep 8B
Brigitte van Kooten

Brigitte van Kooten

Intern begeleider
Marleen Visschers

Marleen Visschers

Intern begeleider
Iris Klinkhamer

Iris Klinkhamer

Vakdocent bewegingsonderwijs
Joppe Lammers

Joppe Lammers

Vakdocent bewegingsonderwijs
Ingeborg Westerbeek

Ingeborg Westerbeek

Remedial Teacher
Sander Hamelink

Sander Hamelink

Onderwijsassistent
Nina Jansen

Nina Jansen

Onderwijsassistent
Laurette Toonen

Laurette Toonen

Administratie
Hiu Jen Lai

Hiu Jen Lai

Vakdocent Beeldende vorming
Ruud van der Hoorn

Ruud van der Hoorn

Conciërge

To Top